Monar Moje Ocalenie - Historia wychodzenia z nałogu Chełmża
Oferuje Bydgoszcz Cena : Proszę o kontakt
EKO GRY XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl Chełmża
Zabawki dla dzieci Brodnica Cena : Proszę o kontakt
Dodawanie ogłoszeń, ogłoszenia na woj. Kujawsko-Pomorskie Chełmża
Usługi reklamowe Ciechocinek Cena : Proszę o kontakt
Aktualnie na portalu http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/ mamy 1264 ogłoszeń z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Ogłoszenie promowane na portalu http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/ widoczne są na poniższych stronach : stronie głównej portalu http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/ nad ogłoszeniami zwykłymi, stronie głównej każdego miasta (42 portali lokalnych) nad ogłoszeniami zwykłymi, stronie każdej kategorii, każdego z 42 serwisów lokalnych przed ogłoszeniami zwykłymi, stronie, treści każdego widocznego ogłoszenia, pod opisem oferty na każdej z 42 stron.
Ogłoszenie promowane - multi-ogłoszenie można dodać korzystając z formularza na stronie www.multidodawarka.pl lub wysyłając nam na email multidodawarka@op.pl numer id ogłoszenia już dodanego (numer ten dostają Państwo w mailu po dodaniu ogłoszenia poprzez http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/)
Cennik ogłoszeń promowanych (multi-ogłoszenie) oraz cennik banerów na stronie www.multidodawarka.pl
Zapraszamy również do skorzystania z oferty reklamowej jaką jest baner reklamowy na http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/. Baner widoczny jest na poniższych stronach:
stronie głównej portalu http://chelmza.tukujawskopomorskie.pl/ w kolumnie z kategoriami, po prawej stronie, stronie głównej każdego miasta (42 portali lokalnych) w kolumnie z kategoriami, po prawej stronie, stronie, treści każdego widocznego ogłoszenia na 42 portalach, po jego prawej stronie, pod adresem ogłoszeniodawcy. Baner wyświetlany jest w systemie losowym wraz z innymi banerami.
Częstotliwość wyświetlania zależy od ilości banerów na danym portalu.
 Reklama